FUTSAL-LIGA - rozpis zápasov oratkoligy

FUTSAL-LIGA - rozpis zápasov oratkoligy

CHALANI, FUTBALOVÍ NADŠENCI A NEZMARI :-)

NA ZNÁMOSŤ SA VŠETKÝM DÁVA, že do tohtoročnej oratkoligy sa prihlásilo 8 mužstiev. Netradičné je však to, že sa zaregistrovalo 6 družstiev v kategórii starších a iba 2 družstvá v kategórii mladších ... nuž, čo teraz s tým vymyslíme??

TAKŽE TU VÁM PONÚKAME SÚŤAŽNÝ MODEL, KTORÝ SME NA OTVÁRACOM GALAVEČERI PREDSTAVILI a ktorý prijali všetky zúčastnené mužstvá (tí, ktorí sa galavečera nezúčastnili, budú musieť spôsob súťaže akceptovať)

1. DO KATEGÓRIE STARŠÍCH SA ZAREGISTROVALI TIETO MUŽSTVÁ :

   A 1.  COOP JEDNOTA (Dominik Havran C, Denis Havran, Ivan Daniel, Nicol Polák, Jakub Daniel, Martin Daniel, Michal Kollár)

   A 2. FC UDZENÉ KOLENO (Ján Mach C, Tomáš Bellovič, Vlado Zajíček, Adam Čech, Dominik Sušila)

   A 3. FC GENEZIS (Simon Havlíček C, Artur Daniš, Dominik Stanický, Tomáš Polák, Fabián Kuník, Marek Daniel, Juraj Polák)

   A 4. CBA   (Marek Hrdlica C, Adam Šedivý, Dávid Tuma, Adam Žák, Fabián Krička, Dominik Fódor)

   A 5. CASABLANCA (Pavol Daniel C, Štefan Daniel, Vlastimil Formánek,Jakub Malík, Marián Danihel)

   A 6. FC KUNG - FU FOČUS (Juraj Kalay C, Kristián Daniel, Denis Daniel, Kamil Danihel, Ľudovít Barkóci, Ľudovít Daniel)

2. DO KATEGÓRIE MLADŠÍCH SA ZAREGISTROVALI TIETO MUŽSTVÁ :

   B 1. FC LIVERPOOL (Henrich Hrozen C, Dominik Gašparík, Tomáš Kollár, Gabriel Žák, Michal Samek, Simon Mach, Rišo Húska)

   B 2. FC "NÁM SA NECHCE" (Miroslav Benčúrik C, Jakub Havel, Edo Salajka, Filip Phan, Denis Šimek)

 

SÚŤAŽNÝ MODEL BY VYZERAL TAKTO :

KATEGÓRIA MLADŠÍCH ODOHRÁ SVOJE 4 ZÁPASY jesennej časti :

VŽDY V STREDU V ČASE 17:15 - 18:00 (je tam čas 10 min na prezlečenie a prezutie v šatni, od 17:25 hrací čas 2x10 min. a o 17:45 ukončenie a prezlečenie v šatni). Teda 2 mladšie družstvá si zasúťažia v šnúre 3 zápasov, bude to určite skvelé derby :-)

1. zápas 7.11. 2012,      2. zápas 14. 11. 2012,       3. zápas 21. 11. 2012

 

KATEGÓRIA STARŠÍCH ZAČNE TAKTO : vždy v utorok a vo štvrtok - príchod do šatne 17:05, hrať začíname 17:15

V utorok 6. 11. 2012 odohrajú 3 zápasy družstvá CBA, FC GENEZIS a COOP JEDNOTA (17:15-17:35, 17:40-18:00, 18:05-18:25)

Vo štvrtok 8. 11. 2012 odohrajú 3 zápasy družstvá FC UDZENÉ KOLENO, CASABLANCA a FC KUNG-FU FOČUS (17:15-17:35, 17:40-18:00, 18:05-18:25)

Tabuľku s rozpisom ďalších zápasov zverejníme neskôr - na budúci týždeň.